درباره من مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر   
چهارشنبه ، 8 خرداد 1392 ، 11:43

شب یلدا سال 1334 در شهر ارومیه زادگاه زرتشت چشم به جهان گشودم. دوره ابتدائی را در دبستان ساعد در سال 1346 به پایان رساندم و در سال 1347 دوره اول دبیرستان را در دبیرستان فردوسی ارومیه آغاز و در سال 1350 و دوره دوم را در دبیرستان امیرکبیر شروع و در سال 1353 دوره دبیرستان را با موفقیت به پایان رساندم و همان سال در کنکور سراسری در رشته حقوق قضایی دانشگاه تهران قبول و مشغول تحصیل  شدم.

خرداد سال 1357 همزمان با اوج گرفتن زمینه های پیروزی انقلاب ،دوره کارشناسی حقوق را با موفقیت به پایان رساندم .

سال 1357 سربازی را به خاطر پیوستن به حرکت  انقلابی مردم ترک کردم .

سال 1358 به عنوان  کارآموزی قضایی دادگستری قبول و به استخدام دادگستری در آمدم . پس از دو سال از دادگستری استعفا نمودم و در سازمان زمین شهری تهران مشغول به کار شدم .

سال 1364 با وجود داشتن پست های معاونت و ریاست استعفا نمودم از مهر ماه همان سال در سمت سردفتر اسناد رسمی شماره 12 ارومیه مشغول شدم تا مهر ماه سال 1376 که به سردفتری تهران منصوب شدم و با همسر و فرزندانم به تهران مهاجرت کردم و تصدی دفترخانه 495 تهران را عهده دار شدم . زندگی در تهران مجال مطالعه ، تحقیق و تحصیلات تکمیلی را برایم فراهم ساخت و توانستم  در کارشناسی ارشد حقوقخصوصی ادامه تحصیل داده و در سال 1381 به اتمام رسانده و پس از وقفه چند ساله در دوره دکتری حقوق بین الملل عمومی ادامه مشغول تحصیل هستم . در کمیسیون های مختلف کانون سردفتران و دفتریاران منجمله حقوقی ، پژوهش ،

عضو بوده و همکاری داشتم و سالهاست که عضو تحریریه ماهنامه کانون هستم .

 
ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست